Výlety pre organizované skupiny

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni v prostredí rodinne firmy s dlhoročnou tradíciou. Program je určený pre skupiny od 40 osôb.

Príďte si k nám oddýchnuť a nabrať nové sily v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte i miestne špeciality. Naši skúsení sprievodcovia Vás prevedú historickými pamiatkami a porozprávajú zaujímavosti z histórie i súčasnosti mesta. Program je určený pre skupiny od 40 osôb.

Plavba na výletnej lode s kapitánom a sprievodkynou zo Skalice do moravskej Strážnice. Počas plavby sa dozviete zaujímavosti o Batovom kanáli a ochutnáte miestne špeciality. Plavba končí v prístave Strážnice a program pokračujte prehliadkou muzea moravskej dediny. Program je určený pre skupiny od 45 osôb.

Príďte si k nám oddýchnuť a nabrať nové sily v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestne špeciality. Naši skúsení sprievodcovia Vás prevedú historickými pamiatkami a porozprávajú zaujímavosti z histórie i súčasnosti.

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni a tiež návštevu historického rodinného pivovaru Wywar v neďalekom meste Holíč, bývalom letnom sídle Márie Terézie.

Skvelý program nielen pre golfistov. Krásne priestory luxusného hotela Sv. Ludmila uspokoja i náročného klienta a zanechajú vo vás jedinečné zážitky. Pobyt si obohatíte návštevou golfového ihriska situovaného medzi svahmi vinohradníckych chotárov.