Výlety pre organizované skupiny

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni v prostredí rodinne firmy s dlhoročnou tradíciou. Program je určený pre skupiny od 40 osôb.

Plavba po Baťovom kanáli je výnimočným zážitkom pre deti i dospelých, toto vodné dielo a jeho unikátna história láka každoročne desaťtisíce návštevníkov. Poďte s nami zažiť dobrodružstvo na vode. Po plavbe sa presunieme do centra mesta Skalica a so sprievodcom navšštívime vybrané pamiatky. Program je určený pre skupiny od 40 osôb.

Plavba na výletnej lode s kapitánom a sprievodkynou zo Skalice do moravskej Strážnice. Počas plavby sa dozviete zaujímavosti o Batovom kanáli a ochutnáte miestne špeciality. Plavba končí v prístave Strážnice a program pokračujte prehliadkou muzea moravskej dediny. Program je určený pre skupiny od 45 osôb.

Plavba po Baťovom kanáli určená pre organizované skupiny ako sú školy, tábory alebo skupiny seniorov. Vyplavíme sa zo Skalice smerom k technickej pamiatke Výklopník a počas plavby sa porozprávame o histórii stavby Baťovho kanála a po plavbe si pochutnáme na Skalickom trdelníku a víne. Neváhajte sa pýtať na voľné termíny.

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni a tiež návštevu historického rodinného pivovaru Wywar v neďalekom meste Holíč, bývalom letnom sídle Márie Terézie.

Plavba s lodivodom zo Skalice do moravskej Strážnice je určená predovšetkým jednotlivcom alebo menším skupinám, ktoré si chcú vychutnať plavbu loďou bez nutnosti riadiť čln alebo loď samostatne. A k tomu si pochutnať na ľahkom občerstvení na lodi. Počas programu je možné navštíviť skanzen v Strážnici.