Teambuilding

Teambuilding

Posilnite pracovný kolektív v nádhernom prostredí Baťovho kanála. Zabezpečíme pre vás komplexný návrh programu a aktivít, ktoré upevnia vášho tímového ducha. Oblasť Baťovho kanála ponúka zaujímavé zákutia a bohatú históriu. Vytvoríme Vám program na mieru. V minulom roku sa hitom sezóny stal program „Plavba po Baťovom kanáli s ochutnávkouvín vo vinných sklepoch“.

Program začína na slovenskej strane Baťovho kanála v Skalici, odkiaľ sa v doprovode lodivodov budete plaviť do moravskej Strážnice. Jedna sa o rekreačnú plavbu, pričom zažijete komorovanie na vlastnej koži a dokonca môžete byť jeho priamou súčasťou. Po dvojhodinovej plavbe dorazíte do prístavu Strážnice, kde môžete absolvovať obed spolu s prehliadkou skanzenu. Po prestávke sa posádka nalodí a smeruje do ďalšieho prístavu v Petrove, kde sa zúčastníte originálnej ochutnávky vín pod taktovkou miestneho someliéra. Atmosféru v sklepe Vám dotvorí chutný raut, alebo aj hudobné vystúpenie /harmonikár/. Po ochutnávke skupinka smeruje transferom domov prípadne do neďalekého hotela.

Bez rezervácie člnov a lodí vopred negarantujeme možnosť prenájmu na mieste z dôvodu obsadenosti alebo realizácie iných plavieb. Ďakujeme za pochopenie.

Heslo programu znie: Máme veľa zážitkov ale málo spomienok 😉

Zarezervovať tento výlet