Náš Team

 Zakladatelka cestovnej kancelárie Prvá Cestovná

Martina Wagner

Zakladateľka cestovnej kancelárie

Martina je zakladateľkou našej cestovnej kancelárie a dobrou dušou cestovného ruchu na Záhorí. Jej manažérske schopnosti a nápady pre tvorbu balíčkov Vám ponúknu nezabudnuteľné zážitky z návštevy Baťovho kanála a blízkeho okolia. Medzi jej prednosti patrí nadhľad a zmysel pre detail. Každý, kto sa vydal na Záhorie, sa mohol stretnúť s jej rukopisom, či už v podobe zážitkov na Baťovom kanáli, pri ochutnávke regionálnych špecialít alebo prehliadke historických objektov. Nie je nič, čo by ste na Baťáku s ňou a jej tímom nemohli zažiť

Manažérka tvorby a predaja v cestovnej kancelárii

Kristína Kulhánková

Manažérka tvorby a predaja

Kristína je náš malý veľký chameleón, ktorý vám zabezpečí všetko od rezervácii a mailovej komunikácie, cez produkciu teambuildingov, až po tvorbu rozpočtu, a v neposlednom rade sa tiež pričiňuje o informovanie cez sociálne siete. Zabezpečuje pohodlie a príjemnú atmosféru ako pre klientov, tak aj pre náš team. Drží sa hesla: s úsmevom sa dá zvládnuť všetko ľahšie.

Lodivod a sprievodca plavbou na Baťovom kanále

Vladimír Šebela

Lodivod a sprievodca plavbou

Vlado patrí k našej flotile kapitánov, ktorý dbá o životy všetkých účastníkov plavby. Baťov kanál je jeho srdcovou záležitosťou a jeho dlhoročné skúsenosti sú zárukou nezabudnuteľnej plavby. Sprievodcovské služby má tiež v malíčku, lebo pozná všetky najkrajšie zákutia kanála, ktoré vám isto rád prezradí. Je to skrátka námorník srdcom aj dušou.