Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Plavba po Baťovom kanáli s prehliadkou originálnej výrobne Skalického trdelníka s dlhoročnou rodinnou tradíciou - pre deti

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni v prostredí rodinne firmy s dlhoročnou tradíciou.

 

 

 

 

Program:

10:00 h Príchod do prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Príjemná plavba na lodi s lodivodom, výklad na lodi, okružná plavba k prístavu Sudoměřice k technickej pamiatke Výklopník. Deti si počas plavby môžu vyskúšať kormidlovať loď pod vedením a dozorom lodivoda. 

12:00 h Obed v reštaurácii v centre mesta Skalica – zvýhodnené menu!

13:00 h Návšteva tradičnej výrobne Skalického trdelníka s ochutnávkou trdelníka, možnosť vyskúšať si upiecť trdelník vlastnými rukami. V areáli dvor s trampolínkou a hračkami.

14:00 h Ukončenie programu  

Cena programu:

Osoba                               13 €

Zľava                                 11 €*

(pre skupiny nad 25 osôb*)                

Pedagógovia       zdarma

Výhodná ponuka:

Objednajte si pravý čerstvý Skalický trdelník vopred za cenu 5 € (500 gr.), pri objednávke nad 30 ks možnosť nákupu za zvýhodnenú cenu.

Obed v reštaurácii = od 4 €/porcia (polievka a hlavné jedlo)

Počet účastníkov je neobmedzený! V prípade väčšieho počtu osôb sa skupina bude plaviť na viacerých lodiach.

Rezervácie termínu mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .