Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Plavba po Baťovom kanáli s prehliadkou originálnej výrobne Skalického trdelníka s dlhoročnou rodinnou tradíciou

Príďte si oddýchnuť a zažiť skvelý deň v krásnom prostredí prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Zažijete nielen dobrodružnú plavbu, ale ochutnáte miestnu špecialitu Skalický trdelník vyrábanú originálnym spôsobom na otvorenom ohni v prostredí rodinne firmy s dlhoročnou tradíciou.

 

 

 

 

Program:

10:00 h Príchod do prístavu Skalica na Baťovom kanáli. Príjemná plavba na lodi s lodivodom, výklad na lodi, ľahké občerstvenie v prístave, zastávka v prístave Sudoměřice s prehliadkou technickej pamiatky Výklopník a výstup na vyhliadkovú vežu.

12:00 h Obed v reštaurácii v centre mesta Skalica – zvýhodnené menu!

13:30 h Návšteva tradičnej výrobne Skalického trdelníka s ochutnávkou trdelníka a vína, možnosť vyskúšať si upiecť trdelník vlastnými rukami.

15:30 h Variant A: Rozlúčenie sa s hosťami, voľný program. Variant B: prehliadka historických pamiatok Skalice so sprievodcom + 1,05 €/osoba - senior/hodina a 1,50 €/osoba/hodina

Cena programu:

Osoba                               11,99 €

Zľava pre seniorov          9,99 €* a 10,99 €**

(pri REZERVÁCII termínu do 30.3.2015* alebo do 30.4.2015**)                

Organizátor zájazdu       zdarma

Výhodná ponuka:

Objednajte si pravý čerstvý Skalický trdelník vopred za cenu 4,70 € (500 gr.), bežná cena na mieste 5,00 € (bez garancie zakúpenia bez objednávky!)

Obed v reštaurácii = 3,99 €/porcia (polievka a hlavné jedlo)

Počet účastníkov je neobmedzený! V prípade väčšieho počtu osôb sa skupina bude plaviť na viacerých lodiach.

Rezervácie termínu mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .