Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Víkendová plavba s lodivodom

Príďte si oddýchnuť a spoznať príjemné zákutia Baťovho kanála a dozvedieť sa viac o histórii tejto technickej zaujímavosti. Obohaťte Váš deň a deň Vašich detí a priateľov a vypravte sa spolu na expedíciu po Baťovom kanáli! Expedícia plná dobrodružstiev, rodinných zážitkov, poznania v zákutiach lužných lesov na pomedzí Slovenska a južnej Moravy. Prežite krásny deň pri vode, na vode a v prírode.

Počas plavby z prístavu Skalica sa budete plaviť po hraničnom toku Baťovho kanála do prístavu Sudoměřice. Pozriete si unikátne technické zariadenie Výklopník, ktoré v minulosti zohralo významnú úlohu pre firmu Baťa, ktorá po tomto kanáli prepravovala hnedé uhlie, tzv. lignit, do svojich teplární v Otrokoviciach. Typická baťovská architektúra Výklopníku a okolitých stavieb Vás prenesie späť do doby Tomáša Baťu - jedného z najlepších ekonómov a stratégov všetkých čias. Počas plavby sa dozviete zaujímavé a nové informácie z histórie i súčasnosti Baťovho kanála, o jeho faune a flóre a unikátnych zariadeniach, ktoré sa na Baťovom kanáli nachádzajú a dodnes využívajú.

Vybavenie plavidla:

- priestor pre kapitána lode
- 11 miest pre posádku
- mapy plavebnej dráhy
- povinné vybavenie lode (laná, fendre, háky, kotva...)

Doba trvania plavby:

40 minút

Každú sobotu a nedeľu od 13:00 h do 16:00 h.

Cena:

Plavba 
Dospelá osoba 6,00 €
Dieťa do 6 rokov 4,00 €
Rodinný 2 + 1 do 6 rokov 15,00 €
Rodinný 2 + 2 do 6 rokov 18,00 €

Ďalšie podmienky:

- deti do 15 rokov len v sprievode dospelej osoby

- domáce zvieratá nie sú povolené

- plavby sú bez rezervácie

Ďalšie informácie tu: http://www.prvaplavebna.sk/index.php/vyletne-plavby/vikendove-plavby