Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Rodinný výlet s piknikom

Ak hľadáte možnosť, kam ísť s rodinou na výlet, tak už nehľadajte! Dobrodružná plavba po Baťovom kanáli na motorovom člne je zážitkom pre každého člena rodiny a bude pre všetkých neopakovateľným zážitkom. Motorové člny si riadite sami a nik už nebude pochybovať, kto je doma tým pravým kapitánom!

Vyrazte s Vašimi blízkymi na vody plné zábavy, nových zážitkov a bezpečnej plavby po Baťovom kanáli. Prenajmite si motorový čln a bez obáv spoznávajte krásy okolia z perspektívy, ktorá očarí nielen Vás. Plavba loďou, na ktorú nemusíte vlastniť "vodičský" preukaz, umožní každému z Vás uchopiť kormidlo a stráviť pekné chvíle na vodách Baťovho kanála. 

Vybavenie plavidla:

- ručne ovládaný motor
- posedenie pre posádku
- mapy plavebnej dráhy
- povinné vybavenie lode (laná, fendre, háky, kotva...)

Tipy na výlet:

Spojte plavbu s príjemne stráveným dňom v malebnej moravskej Strážnici. Oživte si výlet o krásnu prehliadku skanzenu v Strážnici, ktorý v originálnych domoch predstavuje život v minulosti na Morave. Rozsiahlym areálom Vás prevedie sprievodca, ktorý Vám porozpráva zaujímavosti zo života moravanov. Prehliadka začína vždy každú celú hodinu, otváracie hodiny sú podľa obdobia. Po prehliadke Vám dobre padne chutný obed v podobe typických moravských jedál v príjemnej reštaurácii pri skanzene, ktorá ponúka bohatý výber jedál v štýlovom prostredí za ľudové ceny. Pre tých, ktorí by radi ochutnali výborné moravské víno a odniesli si pekný suvenír v jeho podobe, Strážnice ponúka zámocké vínne sklepy len neďaleko prístavu v Strážnici. Príjemné prostredie umocnené dobrým vínom vo Vás zanechá iste krásny zážitok (pozor, kormidelník lode však nesmie byť pod vplyvom alkoholu). Ak by ste sa radšej počas celodennej plavby plavili bez dlhších zastávok, je možné splaviť úsek do Veselí nad Moravou, cez plavebné komory vo Vnorovách, kde sa Baťov kanál križuje s riekou Morava. Odtiaľ sa budete plaviť späť do prístavu Skalica.

Doba trvania plavby:

10:00 - 18:00 h

Charakter plavby:

Celodenná plavba motorovým člnom s rodinou

Termíny:

4-miestny čln
10:00 - 18:00 h
70,00 €/čln/celá sezóna
6-miestny čln
10:00 - 18:00 h 80,00 €/čln/celá sezóna

Ďalšie podmienky:

- vratná záloha za loď je 50,00 €, skladá sa v hotovosti pri preberaní lode
- PHM (pohonné hmoty) sú súčasťou ceny prenájmu
- pri preberaní lode je potrebné mať pri sebe platný doklad totožnosti
- nie je potrebné mať oprávnenie na vedenie lode (napr. VMP a pod.)
- riadiť loď môžu osoby od 18 rokov
- na loď je možné zobrať deti od 3 rokov
- plavebné komory fungujú každý deň okrem pondelka vždy od 10:00 do 18:00 h
- loď je potrebné vopred rezervovať emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pri rezervácii člnu prosím uveďte:
- termín/dátum a deň plavby
- počet osôb a vek osôb
- tel. kontakt