Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Dovolenka na vode pre celú rodinu

Plavba na kajutovej lodi Prekvapte priateľov alebo rodinu darčekom v podobe úžasnej plavby po Baťovom kanáli a strávte spoločne peknú dovolenku na vode. Originálnu plavbu ocenia nielen deti, ale i dospelí. Staňte sa na pár dní kapitánom lode!

Vyrazte s Vašimi blízkymi na vody plné zábavy, nových zážitkov a bezpečnej plavby po Baťovom kanáli. Prenajmite si motorový kajutový čln a bez obáv spoznávajte krásy okolia z perspektívy, ktorá očarí nielen Vás. Plavba loďou, na ktorú nemusíte vlastniť "vodičský" preukaz, umožní každému z Vás uchopiť kormidlo a stráviť niekoľko dní na vodách Baťovho kanála. 

Vybavenie plavidla:

- priestor pre kormidlovanie a posedenie pre posádku
- kajuta pre oddych pre 2 dospelé osoby + 2 deti do 10 rokov
- drez a plynový varič s jednoduchým kuchynským vybavením
- chemické WC
- mapy a atlas plavebnej dráhy
- povinné vybavenie lode (laná, fendre, háky, kotva...)

Tipy na výlet:

1. deň

Plavba zo skalického prístavu do Sudoměříc, prehliadka Výklopníku, výstup na vyhliadkovú vežu (počas leta sa tu často konajú tanečné zábavy a grilovačky, možnosť prenocovaťv tomto prístave), prechod cez plavebnú komoru v Petrove, návšteva vínnych sklepov a reštaurácie (možnosť prenocovaťv tomto prístave), Strážnice s prehliadkou skanzenu, degustácia vína v zámockých sklepoch (možnosť prenocovať v tomto prístave), smer Vnorovy, križovatka rieky Morava a Baťovho kanála, prístav Vnorovy I, galérie na vode (možnosť zakúpiť si krásne ručne robené suveníry priamo na lodi, možnosť prenocovať v tomto prístave), smer Veselí nad Moravou, zámocký parčík, kúpalisko, vybavený prístav (posledná možnosť prenocovania počas 1. dňa plavby).

2. deň

Plavba z Veselí nad Moravou, smer Uherský Ostroh, Nedakonice, Kostelany, príchod do Uherského Hradišťa/Starého Mesta (možnosť prenocovania), krásna pamiatková zóna v Uherskom Hradišti s možnosťou nákupov, výborný východiskový bod pre cyklotrasu Staré Mesto - Modrá (archeoskanzen, odporúčame!) - Velehrad (pútnické miesto s nádhernou bazilikou) - Buchlovice (zámok) - Buchlov (hrad) - Tupesy (múzeum a výrobňa známej tupeskej keramiky).

3. deň

Plavba zo Starého Mesta, smer Babice, príjemná zastávka s občerstvením (možnosť prenocovať), smer Spytihněv (možnosť prenocovať), vybavený prístav (počas sezóny sa tu konajú divadelné predstavenia Divadlo na vode), obec je vyhlásená dobrou reštauráciou. Možnosť prenocovania v Spytihněvi alebo spojiť tento deň s návštevou Napajedla a Otrokovíc.

4. deň

Plavba zo Spytihněvi, smer Napajedla, návšteva známeho žrebčína a zámku, smer Otrokovice (možnosť návštevy Zlína bicyklom alebo MHD)

5. - 6. deň

Plavba späť do Skalice (výlety je možné absolvovať rozplánovať i na spiatočnú cestu).

Doba trvania plavby:

1. deň o 10:00 prevzatie lode - posledný deň vrátanie o 16:00 h.

Charakter plavby:

Viacdenná plavba s rodinou

Termíny:

Máj piatok - nedeľa 229,00 €/loď/3 dni
Jún utorok - nedeľa 299,00 €/loď/3 dni
Júl utorok - nedeľa 299,00 €/loď/3 dni
August urotok - nedeľa 299,00 €/loď/3 dni
Sept. piatok - nedeľa 229,00 €/loď/3 dni

Kajutové lode:  Paráda a Boženka

Ďalšie podmienky:

- vratná záloha za loď je 200,00 €, skladá sa v hotovosti pri preberaní lode
- PHM (pohonné hmoty) nie sú súčasťou ceny prenájmu, doplácajú sa po návrate z plavby
- pri preberaní lode je potrebné mať pri sebe platný doklad totožnosti
- nie je potrebné mať oprávnenie na vedenie lode (napr. VMP a pod.)
- riadiť loď môžu osoby od 18 rokov
- na loď je možné zobrať deti od 3 rokov
- plavebné komory fungujú každý deň okrem pondelka vždy od 10:00 do 18:00 h
- loď je potrebné vopred rezervovať emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.