Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

Požičovňa lodí na Baťovom kanáli

parada

V prístave Skalica na Baťovom kanáli si môžete prenajať motorové člny a kajutové lode, ktoré si po krátkom zaškolení môžete riadiť sami. K dispozícii sú čln pre 4-12 osôb a kajutové lode pre 2-4 osoby. Na riadenie nepotrebujete žiadne skúšky a osvedčenia, riadiť loď môže každá osoba nad 18 rokov. Neváhajte a príďte si vyskúšať, aké to je byť pravým kapitánom!

Motorové člny

Motorové člny sú vhodné na kratšie (1-dňové) plavby. Ich ovládanie je jednoduché a plavba na nich príjemným spestrením letných dní. Vyskúšajte si plavbu loďou a buďte kapitánom svojho času.

Kompletnú ponuku motorových člnov nájdete prosím tu: http://www.prvaplavebna.sk/index.php/motorove-clny

Kajutové lode

Kajutové lode sú vhodné na viacdenné plavby (min. 3 dni plavby). Poskytujú kompletné zázemie počas plavby i počas noci. Dávajú možnosť na strávenie zaujímavej a aktívnej dovolenky. Zažite niečo nové!!!

Kompletnú ponuku nájdete prosím tu: http://www.prvaplavebna.sk/index.php/kajutova-lod/kajutove-lode