Prvá Cestovná

Po Baťovom kanáli

Baťov kanálZažite skvelú plavbu po Baťovom kanáli na motorovom člne, kajutovej lodi alebo výletnej lodi s kapitánom.

 
Čítaj viac

Predaj zájazdov

Pobyty pri moriNaša cestovná agentúra ponúka zájazdy vrátane first a last minute ponúk a poznávacie zájazdy pre skupiny.

 
Čítaj viac

Výlety a pobyty na Záhorí

skalicky trdelnikStrávte krásne dni na Záhorí v peknom prostredí s bohatým programom, ktorým vyčarujete úsmev na tvári Vašim blízkym.

 
Čítaj viac

O nás

Naša agentúra zabezpečuje komplexné programy a služby cestovného ruchu v regióne Záhorie a na Baťovom kanáli. V našej ponuke nájdete tiež zájazdy do dovolenkových destinácií po celom svete a ponuku poznávacích zájazdov. Vďaka širokej spolupráci s našimi partnermi Vám garantujeme zabezpečenie a sprostredkovanie kvalitných služieb a zájazdov za najlepšie ceny.

Náš tím

Martina Šebelová

Riaditeľka a zakladateľka agentúry

Svoje vedomosti a skúsenosti z cestovného ruchu postupne získala počas štúdia odboru cestovného ruchu, na ktoré nadviazala štúdiom medzinárodných vzťahov. Praktické skúsenosti a inšpiráciu nazbierala prácou v oblasti ruchu (sprievodca, práca v Turistickej informačnej kancelárii a na pozícii marketingového pracovníka pre mesto Skalica) a predovšetkým aktívnou prácou a záujmom o rozvoj cestovného ruchu na Baťovom kanáli. Svoj voľný čas venuje cestovaniu a knihám.

„K založeniu agentúry so zameraním na domáci cestovný ruch a incoming nás viedli niekoľkoročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a marketingu. Podpora domáceho cestovného ruchu je dôležitá a prínosná a predovšetkým svojou originálnou ponukou je skvelým zážitkom pre návštevníkov. Programy zostavujeme pre všetky vekové skupiny a volíme ku klientom individuálny prístup.“

Peter Mihaliska

Asistent a predajca zájazdov

Ako strednú školu si vybral Obchodnú akadémiu s následným pokračovaním na vysokej škole UMB Banská Bystrica, kde študoval odbor Ekonomika a manažment podniku. K jeho záľubám patrí šport, turistika a preferuje prácu s ľuďmi. Z týchto dôvodov je vhodným pracovníkom pri vybavovaní zájazdov a spracovávaní vašich požiadaviek s cieľom dosiahnuť maximálnu spokojnosť klienta.

 Petra Nováková

Delegátka a animátorka regionálnych programov

Skúsenosti v cestovnom ruchu začala naberať v letných táboroch, kde pracovala ako animátorka. Svoje nadobudnuté vedomosti a skúsenosti začala rozvíjať na Súkromnej strednej odbornej škole v Skalici, kde je študentkou maturitného ročníka odboru služby v cestovnom ruchu. Pre našu cestovnú kanceláriu pracuje ako sprievodkyňa a animátorka pre regionálne zájazdy. Vo voľnom čase sa venuje cestovaniu, športu a knihám.

„Naším cieľom je pripraviť pre Vás príjemné chvíle a prebudiť vo Vás túžbu chcieť spoznať viac. Silný zážitok je najlepším darom a nekonečnou hodnotou, ktorá v nás zostáva navždy."